Afrykarium we Wrocławiu

Jeśli chcesz zabrać dzieci na naprawdę wyjątkową podróż, wybierz się do Afrykarium we Wrocławiu. Co to takiego? Afrykarium to ogromne akwarium, liczące kilka odrębnych, wielkich basenów, w których umieszczone zostały rozmaite zwierzęta wodne z całej Afryki.

To jedyne takie miejsce na świecie, w którym można zobaczyć na żywo tak egzotyczne „stwory” w jednym miejscu. Afrykarium we Wrocławiu to bardzo nowoczesny projekt, realizowany z dużym rozmachem.

To atrakcja obowiązkowa nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Poza wartością rozrywkową, Afrykarium jest również ważne ze względów edukacyjnych.

Dzieci mogą zobaczyć, jak piękne stworzenia żyją w dalekich, afrykańskich krajach i nabrać więcej szacunku dla przyrody. Warto dodać, że Afrykarium to element dużego, wrocławskiego ZOO.

Warto więc wybrać się na dłuższą wycieczkę i zwiedzić również pozostałą część. ZOO we Wrocławiu należy do największych i najciekawszych w Polsce.

Znajdziesz tu zwierzęta ze wszystkich zakątków świata.

Next Post

Produkty obniżające cholesterol

czw Mar 7 , 2019
Osoby zmagające się z cholesterolem, mogą walczyć z nim nie tylko farmakologicznie, ale i w warunkach domowych – poprzez uważne komponowanie posiłków. Co więc jeść, a czego unikać? Do codziennego