Dance Central

Kinect pozwala na bardzo precyzyjne i szybkie przenoszenie ruchu gracza na ekran. Takie przetwarzanie umożliwia np. granie w Dance Central. Na czym polega zabawa w tym wypadku? Oczywiście na tańcu. Dużej ilości tańca.

Mówiąc najprościej, gracz staje przed ekranem, wybiera odpowiedni styl i poziom trudności, a gra uruchamia piosenkę i podpowiada ruchy. Zadaniem gracza jest powtarzanie instrukcji przedstawianych na ekranie. Mogą to być proste ruchy rękami czy nogami, ale również skomplikowane figury wymagające sporego zaangażowanie i – co najważniejsze – wysiłku. Dance Central doczekało się już paru części i każda z nich potrafi wciągnąć graczy na długie godziny. Nic dziwnego, poziom zabawy jest tutaj bardzo wysoki.

Gra jest odpowiednia również dla osób, które na imprezach trudnią się jedynie podpieraniem kolumn. Może Dance Central pomoże Ci się przełamać? Albo raczej – pokaże co robić, żeby nie nudzić się na parkiecie. Gdy poznasz kilka interesujących ruchów w każdym ze styli, z pewnością chętnie zaprezentujesz własne umiejętności w większym gronie. Gra jest świetną zabawą zarówno dla pojedynczych graczy, jak i w trybie multiplayer. Do tańca możemy zaprosić znajomych albo rodzinę.

Jedno jest pewne – na pewno spędzimy miło czas. Do tego – pomimo przebywania przed komputerem – zadbamy o zdrowie i kondycję. Jeśli chcesz podnieść poziom dopaminy w krwiobiegu, Dance Central z pewnością będzie dobrym wyborem. Niezależnie od wybranej części czy ulubione stylu muzycznego. To gra dobra na imprezę, jak i przełamanie nudy.

Next Post

Kinectimals. Coś dla najmłodszych

wt. kw. 23 , 2019
Konsole od Microsoftu mają dziś do zaoferowania nie tylko tytuły dla starszych graczy, ale również produkcje skierowane do najmłodszego pokolenia. Jedną z najbardziej atrakcyjnych pozycji tego typu jest Kinectimals.