Dokąd Polacy będą wyjeżdżać w 2016 roku?

Od kilku tygodni w branży turystycznej mamy wysyp ofert first minute na rok 2016. Przedstawiciele biur podróży oferują coraz to ciekawsze kierunki turystyczne. Specjaliści z branży turystyki stworzyli listę najbardziej popularnych kierunków na rok 2016 na podstawie ubiegłorocznych trendów. Przedstawiamy prognozy, dokąd wyjadą na wakacje tłumy polskich turystów w nadchodzące wakacje.

Z pewnością najpopularniejszym kierunkiem będzie Grecja, która od lat przyciąga urlopowiczów z polski pogodą, wspaniałymi zabytkami oraz śródziemnomorską kuchnią. Na drugim miejscu będzie Holandia, co wynika z przystępnych cen biletów lotniczych, co sprawia, że za niewielką cenę można spędzić kilka dni w jednej z najpiękniejszych europejskich stolic – Amsterdamie. Trzecim popularnym kierunkiem turystycznym będzie Norwegia. Za sprawą tanich biletów do Oslo, będzie można zobaczyć niesamowite fiordy.

Polacy będą również wyjeżdżać na wypoczynek do Czech, na Węgry oraz na Maltę.

Next Post

Złoty piasek, słońce, lazurowe morze, palmy…

czw Paź 11 , 2018
Bez wątpienia, nie ma nic lepszego niż otaczający wokół spokój i perspektywa spędzenia czasu w raju. Takie odczucia gwarantuje nam pobyt na Tortudze, gdzie krajobraz jest iście bajkowy. Rozpromienione