Harley na zawsze kultowy

instalacje.orientacja.net.pl

Na świecie mamy wiele marek branży motoryzacyjnej, ale tylko niektóre z nich zapracowały sobie na status kultowych i wyjątkowych. Z pewnością należy do nich Harley-Davidson, który od początku XX wieku buduje swoją wyjątkową pozycję. Jak słusznie zauważają publicyści zajmujący się tematem, chyba żadna inna marka nie stawia do tego stopnia na odwołanie do tradycji.

Do dziś, pomimo wszystkich technologicznych przemian wokół, harleye pozostają ostoją technicznego konserwatyzmu. Równocześnie bez ustanku zyskują nowych zwolenników. Ta ponadczasowość stanowi obecnie bodaj jeden z największych atrybutów firmy Harley-Davidson, dla której perspektywy są wciąż znakomite.

Nie widać również powodów, dla których miałby nastąpić jakiś zwrot w polityce produktowej. Nawet marketingowy model jest bardzo zachowawczy, ponieważ harleye w gruncie rzeczy radzą sobie doskonale bez reklamy. Trudno spotkać motocyklistę, który nie marzyłby o własnej maszynie tej marki, a ci, którzy już ją posiedli nie wyobrażają sobie, by kiedykolwiek mogli jeździć czymś innym.

Next Post

Zabójcze dla zdrowia słodycze

niedz. lut 24 , 2019
Powodują nadwagę, prowadzą do cukrzycy, sprzyjają rozwojowi próchnicy i prowadzą do problemów z układem krążenia – słodycze. Uwielbiane w szczególności przez dzieci, znienawidzone przez dietetyków. Dlaczego