Isola – słońce, morze i narty, czy to możliwe

Jeżeli wydaje się, że prawdziwe narciarskie szaleństwo związane jest z lodowcem i górskimi szczytami to jesteśmy w błędzie, bowiem Alpy kryją pewną tajemnice. I jeżeli jeszcze nie znacie miasteczka Isola to koniecznie trzeba je wpisać na listę narciarskich celów.

  Co w niej tak urokliwego, przede wszystkim iście bajkowe położenie. Zestawienie Alp, Prowansji z Lazurowym Wybrzeżem mówi samo za siebie.

To co widać ze szczytów to nie tylko pokryte białym puchem krajobrazy. Bezpośredni widok na Morze Śródziemne to niewątpliwie największy atut.

  Tutaj oprócz widoków znajdziemy dobrze przygotowane trasy dla początkujących, bardziej utrudnione dla średniozaawansowanych. Jednak ciekawą opcją jest zboczenie ze szlaku i ekstremalna jazda między drzewami.

Wszystko jest tu dozwolone, a ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Dobrze rozwinięta infrastruktura, liczne gastronomie, i wiele możliwości odkrywania różnych tras rok rocznie przyciąga wielu narciarzy.

Next Post

Jak stworzyć kultowego bohatera?

czw. cze 27 , 2019
Tak samo jak w filmie czy literaturze, również w świecie gier znaleźć można kultowych bohaterów, którzy od lat mają swoich wiernych fanów. Firma, której uda się stworzyć