Jeśli Tortuga, to zadbaj o dobry statek

opieka.edu.pl

Mówiliśmy już o tym, że na wyspę można dotrzeć tylko i wyłącznie statkiem, nie ma tu żadnego mostu łączącego z lądem, tym bardziej lotniska. Dlatego pozostaje nam tylko rejs, okazuje się, że wybór odpowiedniego statku jest niezwykle istotny, gdyż na wyspie nie ma żadnego hotelu, w którym można schronić się przed słońcem, czy wykąpać w basenie.

Szczególnie, gdy podróż ma trwać kilka dni, to właśnie owy statek będzie naszym pięciogwiazdkowym hotelem. Przycumowany przy plaży, daje szanse na wejście na pokład, kiedy tylko masz na to ochotę.

Pełne wyżywienie i oferta all inclusive, przestronne pokoje oraz nocne atrakcje, to wszystko sprawdza się również na bezludnej wyspie. Jeśli cisza ci się znudzi zawsze możesz skorzystać z dostępnych atrakcji.

Jeżeli wybierzesz wersję ze szklanym dnem, to będzie okazja do poznania pięknych raf i mieszkających tam zwierząt. Istnieje również opcja spędzenia nocy na plaży pod namiotem, ale tylko i wyłącznie z organizatorem wycieczki.

Next Post

Włochy – popularny kierunek wyjazdów turystycznych Polaków

pon Paź 8 , 2018
Popularność Włoch jako kierunku wyjazdów turystycznych Polaków wciąż nie słabnie. Biura podróży oferują wiele propozycji zwiedzania tego niesamowitego kraju. Nie brakuje ofert zarówno dla miłośników