Marvel Avengers: Battle for Earth

Kinect to kontroler wręcz stworzony do komputerowych bijatyk. Nic dziwnego, że wyszło ich na Xboxa całkiem sporo. Jednym z najbardziej udanych tytułów jest Marvel Avengers. Czego gracz może oczekiwać po tej produkcji? Przede wszystkim największych postaci ze stajni Marvela.

Hulk, Spider-man czy Volverine – każdy z tych charakterów jest obecny w grze. Co więcej, każdym z nich możemy zagrać lub stanąć naprzeciw ulubionej postaci. Marvel Avengers to pierwszorzędna bijatyka, która w pełni wykorzystuje możliwości kinecta. Koniec z naciskaniem kilku klawiszy na padzie.

Teraz możesz naprawdę wymierzyć serię ciosów prosto w zieloną twarz Hulka albo pokonać Spider-Mana. Każda dostępna postać dysponujemy podstawowymi ciosami, kombosami oraz uderzeniami specjalnymi. Pod tym względem Marvel Avengers na kinecta nie różni się szczególnie od innych fighterów. Nic zresztą w tym dziwnego – taki system sprawdza się od lat.

Odmienna jest natomiast perspektywa walki, która została dostosowana do nowych możliwości konsoli. Oznacza to m.in. że własnego bohatera będziemy obserwować od tyłu, a przeciwnik będzie przed nami.

Zerwano ze standardowym układem lewo-prawo. Dzięki temu łatwiej jest wczuć się w postać i na bieżąco reagować na uderzenia przeciwnika oraz – rzecz jasna – samemu wymierzać celne ciosy. Jeśli jesteś fanem marvelowych postaci, nie możesz przejść obok tego Marvel Avengers na kinecta obojętnie. Wreszcie masz szansę poczuć, jak to jest być super-bohaterem.

Next Post

Dance Central

sob. kw. 13 , 2019
Kinect pozwala na bardzo precyzyjne i szybkie przenoszenie ruchu gracza na ekran. Takie przetwarzanie umożliwia np. granie w Dance Central. Na czym polega zabawa w tym wypadku? Oczywiście na tańcu. Dużej