Maseczka jonowa – młodość na zawołanie?

Pamiętacie Kopciuszka? W jednej chwili z biednej, brudnej dziewczyny stał się piękną damą. Mniej więcej tyle samo czasu potrzeba, aby wygładzić skórę ze zmarszczek. Jak to możliwe? Z pomocą przychodzi najnowsze odkrycie naukowców – mianowicie maseczka jonowa. Ze względu na bardzo szybkie działanie, daje efekt młodości na zwołanie.

Połączenie jonów magnezu, fosforu czy wapnia daje znakomite rezultaty. Błyskawicznie wygładza nie tylko zmarszczki, ale i blizny. Spłyca też rozstępy, likwiduje przebarwienia. Do stosowania nie ma specjalnych przeciwwskazań, innych niż przy standardowych zabiegach.

Maska jonowa w skaldzie ma same naturalne składniki, więc tak naprawdę może być stosowana dla każdego rodzaju skóry. Stosowana przed imprezami, nieplanowanymi wyjściami – pozwala skórze nabrać ładnego wyglądu i cofnąć czas o kilka lat. Do tej pory maseczki jonowe używane były wyłącznie w medycynie. Od jakiegoś czasu dozwolone jest wykorzystywanie ich w kosmetyce.

Maski jonowe mają jedną poważną wadę – cenę.

Next Post

Podwieczorek niekoniecznie na słodko

pt Paź 6 , 2017
Podwieczorek często jeszcze kojarzy się z popijaniem popołudniowej kawki w miłym towarzystwie – oczywiście czegoś słodkiego. Niekoniecznie jednak odmówienie sobie codziennej porcji czekolady,