Operacja plastyczna brzucha

https://przelambariery.pl/pol_m_Lazienka-dla-niepelnosprawnych_Nakladki-toaletowe-233.html

Tkanka tłuszczowa bardzo często gromadzi się w powłokach brzusznych, przez co sylwetka ulega powiększeniu. Jest to problem w szczególności dla kobiet. Dotyczy to również tych, które kilkukrotnie rodziły dzieci. Wówczas bardzo trudno zachować szczupłą sylwetkę taką, jak przed porodem. Obecnie można tego dokonać za pomocą operacji plastycznej. W wyniku plastyki brzucha usuwana jest część skóry i tłuszczu na brzuchu. Jednocześnie wzmocnione zostaje napięcie mięśni brzusznych. W ten sposób można podkreślić talię.

W zależności od przypadku stosuje się znieczulenie miejscowe lub ogólne. Rekonwalescencja jest konieczna i wynosi zazwyczaj 2 tygodnie. Bardzo często pojawiają się siniaki, obrzęki oraz bóle. Niekiedy mogą się one utrzymywać nawet przez kilka miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu trzeba unikać nadmiernej aktywności fizycznej. Plastyka brzucha (odsysanie tłuszczu) przeznaczona jest także dla panów. W szczególności dotyczy to mężczyzn, którzy cierpią na otyłość. Dzięki operacji można znacząco poprawić wygląd sylwetki.

Next Post

Nowa pomidorowa

nie Paź 22 , 2017
Jaka jest najbardziej popularna zupa zaraz po rosole? Pytanie jest bardzo proste – pomidorowa rzecz jasna! Trzeba jednak pamiętać, że proces przygotowania tych posiłków różni się