Osiągi robią wrażenie

Który element wzbudza największe emocje u fanów samochodów? Na pewno w czołówce są parametry techniczne wozu oraz osiągi, którymi może się on wylegitymować. Producenci mają w tym zakresie sporo do zaoferowania. Zarówno marki amerykańskie jak i wszystkie inne stawiają na duże prędkości, możliwie niskie zużycie paliwa oraz krótki czas przyspieszenia. Im te wartości lepiej wypadają, tym bardziej konsumenci są zaaferowani.

Naturalnie nie należy traktować tych informacji jak fetyszu i wyłącznie nimi kierować się przy wyborze auta na nasz własny użytek. Liczby mają to do siebie, że robią wrażenie na ludziach – tak było zawsze i nic nie wskazuje, aby miało to ulec zmianie. Faktem jest również to, że jako konsumenci często ulegamy sprytnemu eksponowaniu jednych informacji, a skrywaniu drugich. Jeśli jednak chcemy uchodzić za ludzi, którzy naprawdę połknęli bakcyla motoryzacji, powinniśmy podchodzić do zagadnienia kompleksowo.

Interesować nas powinny nie tylko kwestie związane z osiągami maszyny, ale też wszystkie inne parametry decydujące o jej walorach.

Next Post

Tajlandia

wt Sty 15 , 2019
Planując wyprawę do Azji Południowo-Wschodniej należy koniecznie zobaczyć magiczną Tajlandię. Królestwo Tajlandii graniczy z Laosem i Kambodżą, Malezją oraz Mjanmą.