Podróże do Stanów Zjednoczonych

Przyglądając się trendom w podróżowaniu Polaków, nie trudno zauważyć, że największą popularnością cieszą się kierunki europejskie. Najczęstszym celem podróży poza Europą są Stany Zjednoczone. Dlaczego jest to kierunek popularny i pożądany przez wielu turystów? Stany Zjednoczone przyciągają turystów wieloma atrakcjami.

Najczęściej wybieranym kierunkiem wycieczek jest Nowy Jork, który uważany jest za wizytówkę kraju. Empire State Building – wieżowiec zaprojektowany w stylu art. deco, Statua Wolności , Carnegie Hall i Wall Street to obowiązkowe punkty zwiedzania.

Popularnością wśród turystów cieszy się także Central Park, gdzie można odpocząć w samym sercu Manhattanu. Obok Nowego Jorku kultowym miejscem, które trzeba odwiedzić będąc w Stanach Zjednoczonych jest San Francisco, gdzie występuje ogromna różnorodność wśród mieszkańców.Ważną atrakcję stanowi także most Golden Gate, który znany jest na całym świecie, ponieważ pojawia się na licznych plakatach i pocztówkach.

Next Post

Główne zadania fotelika

wt Paź 23 , 2018
Sama konstrukcja fotelików samochodowych pozwala na maksymalne ograniczenie negatywnych skutków kolizji drogowych, przede wszystkim ze względu na przejmowanie