Restauracja w stylu barokowym – jakie stoły i krzesła?

Restauracja to nie tylko świetna kuchnia, ale także niepowtarzalny klimat dzięki aranżacji wnętrza. Właściciele lokali gastronomicznych powinni pamiętać, że goście wymagają od restauracji czegoś więcej. Z tego powodu nastrój i podawane posiłki powinny być dopracowane w każdym detalu. Nie należy bać się podkreślania prestiżu lokalu. Restauracja urządzona w stylu barokowym może odzwierciedlić luksus i bogactwo miejsca. Przy aranżacji restauracji w stylu barokowym istotną rolę odgrywa wyposażenie. Oprócz tego, że powinno być spójne i przenosić do epoki baroku, to powinno także spełniać swoją funkcję. Najważniejsza rolę w lokalu gastronomicznym odgrywają krzesła i stoły. Oto kilka słów na temat tego, jakie krzesła i stoły najlepiej wkomponują się do barokowego wnętrza. Przede wszystkim należy zdecydować się na krzesła tapicerowane.

Zapewni to wygodę gościom podczas posiłku oraz nawiąże do tamtych czasów. Najlepszą tkaniną obiciową będzie żakard. Kunsztowne zdobienia podkreślą wykwintność lokalu. Warto wiedzieć, że żakard jest tkaniną wytrzymałą i odporną na ścieranie. Można także zdecydować się na welur, jeśli zależy nam na gładkiej tkaninie. Rzeźbiona rama krzesła powinna być wykonana z ciemnego drewna. Stoły również powinny dobrze komponować się z resztą wyposażenia. Najlepiej, aby były wykonane z ciemnego drewna, tego samego co rama krzesła. Artystycznie rzeźbione nogi i solidny, wytrzymały blat to cechy odpowiedniego stołu. Ponadto powinny być okrągłe i pomieścić 4-6 osób.

Next Post

Krzesła hotelowe – jakie?

niedz. sie 20 , 2017
W wyposażeniu hotelu muszą znaleźć się krzesła. Zazwyczaj znajdują się w Sali konferencyjnej, hotelowym lobby oraz w pokojach gości. Zazwyczaj pojawia się problem,