Szwecja popularna na weekend

Jeszcze przed kilkoma latami Szwecja nie była kierunkiem pożądanym przez turystów. Obecnie się to zmienia i coraz chętniej Polacy podróżują do tego kraju, coraz częściej na weekend. Co sprawia, że ten kraj przyciąga polskich turystów? Wiele osób decyduje się na urlop w Szwecji ze względu na możliwość podróżowania promem. Rejs jest nie lada atrakcją turystyczną.

Jednakże warto nadmienić, że Szwecja to piękny kraj,w którym można wypocząć z dala od zgiełku i pracy. Karlskrona – niewielka miejscowość portowasprawia, że można poczuć się , jakby czas się zatrzymał w miejscu. Jeżeli udamy się dalej w głąb kraju, będziemy mogli podziwiać malownicze górskie krajobrazy, które zapierają dech w piersiach niejednemu turyście. Ponadto urokliwe małe domki sprawiają, żemożna się poczuć niczym w innym świecie.

Polaków przyciąga również Sztokholm, który uznawany jest za jedną z piękniejszych stolic w Europie, a możliwość latania tanimi liniami lotniczymi powoduje, że jest dla nas na wyciagnięcie ręki.

Next Post

Podróże do Stanów Zjednoczonych

nie Paź 21 , 2018
Przyglądając się trendom w podróżowaniu Polaków, nie trudno zauważyć, że największą popularnością cieszą się kierunki europejskie. Najczęstszym celem podróży poza Europą są Stany Zjednoczone. Dlaczego jest to kierunek