Zagraniczne ośrodki narciarskie

www.completeit.pl

Owszem Polska stwarza warunki dla narciarzy, czego dowodem jest Zakopane, ale też wiele innych. Wśród tych większych należy wspomnieć o Karpaczu, Szklarskiej Porębie, czy Białce Tatrzańskiej.

Niemniej jednak nie ulega wątpliwości, że daleko tutaj do ideału.   Zbyt słaby rozwój, ale przede wszystkim niższe góry, nie dają takich możliwości, jak zagraniczne propozycje.

Dlatego coraz częściej miłośnicy białego szaleństwa poszukują ofert zagranicznych ośrodków. Biura podróży już na początku listopada oferują atrakcyjne wyjazdy do tych śnieżnych krain, gdzie narciarstwo wygląda zupełnie inaczej.

Nasze średnio kilometrowe trasy, są jak rozgrzewka przed naprawdę prawdziwymi nartostradami w Austrii, czy we Włoszech. Lepsze ukształtowanie terenu pozwala na zaplanowanie zdecydowanie czarnych szlaków, które podnoszą adrenalinę do maksimum.

  Poza stokami mają do zaoferowania coś jeszcze, wspaniały klimat, atmosferę, muzykę, kuchnie i wiele innych atrakcji. Dlatego warto wybrać, którąś z propozycji i poznać prawdziwy smak narciarstwa.

Next Post

Valmorel – wiele ma imion

niedz. cze 23 , 2019
Poszukując idealnego ośrodka narciarskiego warto zwrócić uwagę na Valmorel. To francuskie górskie miasteczko, które leży na granicy trzech dolin. Valmorel oraz Saint Francois Longchamps