Zakopane – najpiękniejsza stolica polskiego narciarstwa

www.tisel.pl

Nie ulega wątpliwości, że Zakopane jest stolicą polskiego narciarstwa i nie tylko. Rok rocznie przyjeżdża tutaj wielu turystów z poza naszego kraju. Fenomenem tego miejsca są niewątpliwie liczne atrakcje, które wypełniają popołudnia.

  Jednak dla narciarzy najważniejsze są stoki, których tutaj nie brakuje. Dla maluchów i początkujących na każdym kroku czeka mnóstwo ciekawych propozycji. Jednak dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów Zakopane ma również wiele do zaoferowania.

  Znajduje się tu kilka miejsc, wartych uwagi, które pozwalają na całodzienne zjeżdżanie. Warto podczas pobytu sprawdzić je wszystkie, codziennie wybierając inny stok. W pierwszej kolejności należy wymienić kompleks narciarski Kasprowy Wierch z ponad czterokilometrową nartostradą.

Poza tym Nosal, Polana Szymoszkowa, Gubałówka, Butorowy Wierch, Harenda, czy Witów. Jak widać wybór jest duży i naprawdę bardzo atrakcyjny. Większość z nich posiada wyciągi krzesełkowe lub kolej linową, co daje dodatkowe wrażenia podczas wjazdu.

Next Post

Zagraniczne ośrodki narciarskie

śr. cze 19 , 2019
Owszem Polska stwarza warunki dla narciarzy, czego dowodem jest Zakopane, ale też wiele innych. Wśród tych większych należy wspomnieć o Karpaczu, Szklarskiej Porębie, czy Białce Tatrzańskiej. Niemniej jednak nie ulega