Zawód – tester gier komputerowych

Siedzenie godzinami przed komputerem, granie w ulubione gry, a do tego zarabianie nie małych pieniędzy. Taki zawód ucieszyłby niejednego amatora gier komputerowych.

Dzisiaj jest to możliwe, bowiem tester gier komputerowych jest zawodem. Poszukuje się często testerów i płaci im się dobre pieniądze, za godziny poświecone graniu.

Mimo, iż wiele osób z otwartymi rękoma przyjęłoby taką propozycję pracy, nie łatwo zostać testerem z prawdziwego zdarzenia. Pierwszy warunek to dobra znajomość języka angielskiego.

Trzeba dokładnie rozumieć, co mówią bohaterowie gry, a także napisy i instrukcje. To ważne, ponieważ zadaniem testera jest wyłapanie wszystkich błędów w grze, także językowych.

Testerem z pewnością nie zostanie nałogowy gracz, ani osoba uzależniona od gier. Praca nie odbywa się też w zaciszu własnego domu, a w miejscu siedziby firmy – gry, które się testuje w większości nie ujrzały jeszcze świtała dziennego, dlatego nie można wynosić ich poza firmę.

Jak zostać testerem? Należy wysłać CV w języku angielskim do firmy, która zajmuje się testami gier – może to być zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Next Post

Akcesoria dodatkowe do fotelików samochodowych

czw Wrz 13 , 2018
Foteliki to jak już zostało wspomniane, przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pociech. Jednakże podróż, która ma być bezpieczną, nie musi być przecież nudną i dla dziecka