Złoty piasek, słońce, lazurowe morze, palmy…

Bez wątpienia, nie ma nic lepszego niż otaczający wokół spokój i perspektywa spędzenia czasu w raju. Takie odczucia gwarantuje nam pobyt na Tortudze, gdzie krajobraz jest iście bajkowy. Rozpromienione słońcem błękitne niebo w połączeniu z lazurowo turkusowym odcieniem ciepłego morza, daje wiele pozytywnych wrażeń.

Do tego praktycznie biała plaża, o miłym i delikatnym piasku sprzyja długiemu wylegiwaniu się na słońcu. Tym bardziej, że okres lata to najbardziej suche miesiące z temperaturą powyżej 35oC. Jeśli masz ochotę, zawsze możesz schować się w zaciszu palm, które dają trochę potrzebnego cienia po całodziennej kąpieli słonecznej.

Schłodzić można się również w wodzie, która jest tutaj nieskazitelnie czysta, a przez co zachwyca jeszcze bardziej. Przepiękna roślinność, niczym mała dżungla, zaprasza śmiałków do jej odwiedzenia. Ta mała wysepka łączy w sobie wszystko, czego potrzeba do niezapomnianego wypoczynku, widoki niczym najlepsza widokówka, spełnienie marzeń, a nawet i o wiele więcej.