Valmorel – wiele ma imion

Poszukując idealnego ośrodka narciarskiego warto zwrócić uwagę na Valmorel. To francuskie górskie miasteczko, które leży na granicy trzech dolin.

Valmorel oraz Saint Francois Longchamps i Doucy.   Jednak to właśnie Valmorel urzeka wielu narciarzy i snowboardzistów.

Wyjątkowość tej stacji wynika z wielu czynników, które wpływają na jedną całość niezwykłe miejsce do śnieżnych szaleństw.   Co tak właściwie jest tak magicznego? Z pewnością sama stacja, która pochodzi jeszcze z lat siedemdziesiątych, zachowana architektura powoduje, że Valmorel jest bajkową scenerią.

Ten malowniczy krajobraz z domieszką historii sprawia, że można się poczuć tutaj bardzo wyjątkowo.   Jednak te romantyczne scenerie to nie tylko raj dla zakochanych, bowiem w tym francuskim ośrodku znajdziemy doskonałe warunki dla całych rodzin.

Liczne trasy o urozmaiconym ukształtowaniu zachęcają do odkrywania ich walorów. Jednak miejsce to sprzyja spacerom i odkrywaniu tego regionu nie tylko od narciarskiej strony.

Next Post

Isola – słońce, morze i narty, czy to możliwe

śr. cze 26 , 2019
Jeżeli wydaje się, że prawdziwe narciarskie szaleństwo związane jest z lodowcem i górskimi szczytami to jesteśmy w błędzie, bowiem Alpy kryją pewną tajemnice. I jeżeli