Kino letnie

Każde dziecko pamięta swoje pierwsze wyjście do kina – gdy zobaczyło wielki ekran, gigantyczne postaci i muzykę dudniącą z wysokiej jakości systemu surround. Na dzieciach kino robi wrażenie, chociaż oczywiście każda kolejna wizyta jest już nieco mniej fascynująca. Jednak możesz wrócić do tej magii pierwszego kinowego wypadu, jeśli wybierzesz się z dziećmi na kino letnie. Co w nim takiego niezwykłego? Kinem letnim nazywa się często pokazy filmowe na zewnątrz, poza budynkiem kina. Seanse są organizowane przez miasto albo same sieci kin. W kinie letnim można oglądać ulubiony film lub bajkę pod gołym niebem, razem z innymi uczestnikami seansu.

To zupełnie inny klimat niż w sali kinowej. Nawet ten sam film oglądany po raz kolejny daje sporo przyjemności. Co więcej, to bardzo tania forma rozrywki, bo często sam seans jest za darmo. Można po prostu wybrać się np. na poznańską Maltę lub bydgoski rynek o odpowiedniej porze, usiąść i oglądać. Jedyny koszt to popcorn lub cola, których dzieci zapewne nie odpuszczą.

Next Post

Autostopem przez świat

sob Lut 9 , 2019
Kiedy wybieramy się na wakacje, zwykle liczymy na to, że miejsce, do którego finalnie dotrzemy, będzie nadzwyczaj interesujące. Wsiadamy w samochód czy samolot i zupełnie nie przejmujemy