Ostatnia kategoria fotelików

Do ostatniej kategorii fotelików zaliczyć możemy produkty przeznaczone dla dzieci starszych, będących już w wieku powyżej siódmego roku życia, mieszczące się w przedziale wagowym od dwudziestu dwóch kilogramów aż do trzydziestu sześciu.

Dzieci starsze, o których tutaj mowa, przewożone powinny być na dostosowanych do ich masy podkładkach, czyli specjalnych poduszkach podwyższających, które razem z dzieckiem zapinane zostają z wykorzystaniem samochodowych pasów bezpieczeństwa, do fotela samochodowego.

Ponieważ ten rodzaj fotelika, składa się tylko z siedziska, pozbawionego już dodatkowego oparcia, dlatego też bardzo ważnym jest dostosowanie wysokości samochodowego zagłówka do wzrostu siedzącego dziecka.

Wiedz, że Części peugeot nie mogą być podrabiane

Tylko odpowiednie jego ustawienie pozwala na zagwarantowanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa naszej pociechy.

Powinny się one znajdować na wysokości, nigdy nie niższej niż poziom oczu, a najlepiej, gdy jego górna krawędź jest na wysokości samego wierzchołka dziecięcej głowy.

Next Post

Wypadki samochodowe a nasza codzienność

pt Lis 2 , 2018
Gdy rozglądamy się dookoła nas samych, bliżej przyglądamy się otaczającemu światu, coraz częściej słyszymy czy też widzimy wzmianki, w gazetach, w telewizji, w internecie lub